Tupperware Tarihçe

Tupperware, 2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD’nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 13 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa’da bulunmaktadır. 100’ün üzerinde ülkede 2 milyon danışmanın “Tarif Günü” sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve tasarım farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar.

Türkiye

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında 50’den fazla ilde 100’e yakın Distribütörümüz bulunmaktadır. Geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Ürünler-Hizmet

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet

Tupperware’in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bugün artık çok daha kolay. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve yeniyi sunmak için çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper’ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye’nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini taşımakta olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz siz de bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz.


Yazar: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir